ČEMPIONŠIP: Paunovićev Reding se osamio na čelu tabele, Ivić i Votford uprkos dominaciji ostali bez tri boda!

27.10.2020. 22:54
Veljko Paunović, Vladimir Ivić
Veljko Paunović, Vladimir Ivić / Izvor: Profimedia
Uzbudljivo u Engleskoj.

U večerašnjim mečevima 8. kola Čempionšipa, drugom rangu u engleskom fudbalu, viđena je jedna pobeda gostiju, a nju je ostvario Reding koji sa klupe predvodi Veljko Paunović. U Lankaširu savladan je Blekburn rezultatom 2:4.

MARADONA U PANICI: Legendarni Argentinac čeka rezultate na koronavirus!

HLADAN KAO ŠPRICER: Tadić sa bele tačke doneo prednost Ajaksu (VIDEO)

KOBNI AL NASR: Milojevićev Al Ahli poražen u polufinalu Kupa kralja (VIDEO)

Sve je praktično bilo rešeno nakon 18. minuta kada su gosti vodili sa 1:3. Strelci za Reding bili su Meite (1'), Olise (15') i Loren (18'), dok je za pogodak za Blekburn postigao Armstrong u trećem minutu susreta.

Drugo poluvreme proteklo je u istom ritmu. Armstrong je u 66 minut, svojim drugim golom smanjio prednost gostiju, ali njihova nadanja su se srušila 8. minuta pre kraja meča. Četvrti pogodak za Reding postigao je Lukas Žoao.

Još jedan srpski trener je sa svojom ekipom nastupio večeras, ali Votford je na gostovanju Vikombu uprkos dominacji odigrao samo 1:1. Strelac za "stršljenove" bio je Sar u 52, dok je izjednačenje doneo Stjuart 14 minuta kasnije.

Reding se novom pobedom, sedmom u sezoni, osamio na prvom mestu sa 22 boda, Votford je poziciji broj 3 sa 15.