Utorak 19. mar 2024.
Veljko Paunović

ČEMPIONŠIP: Prekinut crni niz, Paunovićev Rednig beži iz opasne zone

Važni bodovi.

Posle tri utakmice u kojima je osvojio samo jedan bod, Reding je u meču 20. kola engleskog Čempionšipa uspeo da trijumfuje na gostovanju Svonsiju rezultatom 3:2 i tako se na tabeli odmakne iz opasne zone.

ČEMPIONŠIP: Fulam kiksom ugrozio lidersku poziciju, Mitrović postio

BUNDESLIGA: Golovi pljuštali širom Nemačke, Srbin pogodio sa pola terena (VIDEO)

DIVNIM GOLOM POSTAO NAJBOLJI STRELAC: Vlahović na 40 metara primio loptu, a onda odradio SAVRŠEN POSAO (VIDEO)

Tim Veljka Paunovića je sada na 21. poziciji sa 20 bodova, pet više od Piterboroa na 22. mestu.

Početak meča nije bio najbolji za ekipu Redinga, pošto su domaći u trećem minutu poveli golom Patersona.

Samo minut kasnije usledilo je izjednačenje koje je gostima doneo Dele-Baširu, a za preokret se pobrinuo Endi Kerol u 30. minutu meča.

Kako je počelo prvo, tako je startovalo i drugo poluvreme, pošto je Mening već u četvrtom minutu nastavka pogodio za izjednačenje ekipe Svonsija.

Ali, da sve bude još zanimljivije, Paunovićev tim je opet uzvratio već u sledećem minutu preko Drinkvotera i ispostavilo se da je njegov gol i rešio pitanje pobednika u ovom meču, pošto je do kraja Reding uspeo da zadrži stečenu prednost.

Posle ovog poraza, Svonsi je ostao na 27 osvbojenih bodova i sada je na devetom mestu na tabeli.

Najnovije vesti iz sveta fudbala čitajte OVDE.