ČEMPIONŠIP: Srbin na LIDERSKOJ poziciji! Jedan slavio, drugi ostao NEPORAŽEN!

19.09.2020. 19:13
Veljko Paunović, Vladimir Ivić
Veljko Paunović, Vladimir Ivić / Izvor: Profimedia
Na programu drugo kolo.

U drugom kolu čempionšipa, srpski stručnjaci Veljko Paunović i Vladimir Ivić ostvarili su pozitivne rezultate sa Redingom, odnosno, Votfordom.

Bivši selektor Zlatnih Orlića na Novom Zelandu, slavio je i u drugoj rundi. Ovog puta protiv Barnlija kod kuće sa 2:0, dok je Ivić sa Stršljenovima remizirao na teškom gostovanju Šefild Venzdeju (0:0).

SUPERLIGA SRBIJE: Neverovatno - tri meča bez POBEDNIKA! Strelci SPAVALI u derbiju na Čairu!

STANOJEVIĆ NAJAVIO PROMENE ZA ZLATIBOR: Moramo da rotiramo

SADIK U AUTU: Stanojević ima spremnu zamenu

U okršaju Redinga i Barnlija, gosti su ostali sa igračem manje u 42. minutu, kada je Helik zaradio direktan crveni karton, a Paunovićevi izabranici su brojčanu prednost iskoritili u 67. minutu, pošto je Meita pogodio mrežu za 1:0.

Nepun minut kasnije, novi peh zadesio je goste. Andersen je dobio drugi žuti karton i Barnli je ostao sa devetoricom, što je iskoristio Oliz u 76. minutu, postavivši konačnih 2:0.

Daleko neizvesnije bilo je u duelu Šefild Venzdeja i Votforda, za ekipu Vladimira Ivića debitovalo je i pojačanje iz Mančester Junajteda Džejms Garner.

Domaćin je uputio osam udaraca ka golu rivala, naspram šest koje su uputili Stršljenovi, ali su Ivićevi puleni čak tri puta šutirali u okvir gola, dok je iskusni Foster morao samo jednom da interveniše. Posle druge runde Čempionšipa, Reding je prvi na tabeli, dok je Votford šesti.

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.