25.04.2024.
117.1627
109.3752

CIRKUS U IVANJICI: Sudija koji nije video gol-aut na čuvenom derbiju svirao dva kontroverzna penala! E, sad je obrnuo igricu! (VIDEO)

08.03.2018. 14:29
Srđan Obradović
Srđan Obradović / Izvor: MN Press
Niz čudnih odluka arbitra iz Jagodine.

Najkontroverznija utakmica 26. kola Superlige nije odigrana, verovali ili ne, u Novom Sadu između Vojvodine i Crvene zvezde, već u Ivanjci, gde je Javor dočekao Radnički iz Niša.

Gosti su slavili rezultatom 3:1, a prva dva gola postigao je Milan Pavkov iz penala. Sama činjenica da je dosuđeno dva jedanaesterca za Nišlije nije senzacija, ali način na koji je to učinjeno prilično je zasmejalao publiku na stadionu u Ivanjici.

Penale za Radnički pogledajte na 01:40 minuta snimka i 03:05 minuta video klipa.

Da priča dobije zanimljiviji tok, sudija koji je dosudio dva vrlo sumnjiva jedanaesterca je Srđan Obradović.

Arbitar iz Jagodine „proslavio“ se prošle sezone kada je kao peti sudija prevideo gol-aut u večitom derbiju, posle kojeg je Gelor Kanga doveo Crvenu zvezdu u vođstvo.

Obradović je zatim delio pravdu Partizanu i na meču sa Radnikom, kada je isključio dva igrača tima iz Surdulice i dosudio penal za crno-bele.

Konačno, Obradović je u duelu Crvene zvezde i Vojvodine krajem prošle sezone isključio beka Novosađana Nikolu Antića, da bi u finišu utakmice dosudio vrlo sporan penal za Zvezdu koji je beogradskim crveno-belima doneo tri boda.

Ni to nije sve, OVDE pogledajte kakav cirkus je napravio Obradović na meču Omladinske lige Srbije između Jagodine i Napretka.

SVI PRIČAJU SAMO O NJEMU: Ovo sigurno niste znali o sudiji Obradoviću (FOTO)

Nema šta, Srđan Obradović je u Ivanjici obrnuo igricu. Ili ima još?

Ma, sviraj to ponovo, majstore.... Kad ti se može!