moderate rain
24.04.2024.
117.1643
109.4482

MA DA LI JE MOGUĆE?! Magija Gobeljića! Iskupljenje u pravom trenu - asistencija za špice i gol Bena (VIDEO)

07.03.2021. 21:02
Gobeljić
Gobeljić / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Nemanja Mihajlovic
Čukarički je primio gol u veoma nezgodnom momentu za njih.

Fudbaleri Crvene zvezde i Čukaričkog igraju 26. kolo Superlige Srbije.

NEDELJA ZA UŽIVANJE – STANIJA TI DONOSI 200% VIŠE ZABAVE

"IZVINJAVAM SE SVIMA, ALI..." Natho nikad otvoreniji, rekao šta mu na srcu: "Ovo je užasno"

STANOJEVIĆ SE NE SMEJE: Partizan postigao pet golova, međutim trener Partizana objasnio svoju reakciju

Nakon tri četvrtine meča bez golova, ušlo se u završnicu i Zvezda je počela sve više da steže obruč oko gola gostiju.

U 72. minutu je centrirao Nemanja Milunović u kazneni prostor, a Marko Gobeljić se snašao i fantastičnom asistencijom petom uspeo da nađe Bena kom nije bilo teško da savlada golmana Čukaričkog.

Veoma važan detalj za Zvezdu koja je povela 1:0 u završnici meča, a posebno je važan trenutak za Gobeljića koji se na ovaj način koliko-toliko iskupio za partiju u Milanu zbog koje je dosta prozivan u javnosti.