BANJAK POPUT CENTARFORA Bivši igrač Partizana doneo prednost KAIRATU! Crveno-beli očima ne veruju (VIDEO)

gol / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ExYu Sport Football 3/MN Press

Ekipe Kairata i Crvene zvezde igraju meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

KAD MERIDIAN ČASTI – SVI SU NA DOBITKU! Nije samo AUDI, stigla i vespa i poklon putovanja (FOTO)

MILIONI NA DOHVAT RUKE: Zvezdi plasman u grupnu fazu donosi brdo novca

PRED MEČ S KAIRATOM Dragović podgrejao nadu Delija: "Arnautović je zvezdaš..." Hoće li doći? VRLO JE MOGUĆE

Bolje je kazahstanski tim krenuo meč, već u prvim minutima je Kamo promašio veliku šansu nakon što je pretrčao Dragovića. Srećom po srpski tim, Borjan je bio na mestu.

Ipak, u 24. minutu nije bilo spasa. Hoze Kante je bio najviši u skoku nakon kornera i između Ivanića i Pankova se najbolje snašao. Zakucao je loptu pod prečku i doneo 1:0 svom timu. Taj gol pogledajte OVDE. A onda 1:1 u 57. minutu. Dino Mikanović, hrvatski fudbaler, sproveo je loptu u svoju mrežu nakon centaršuta Gajića i doneo izjednačenje Crvenoj zvezdi (OVDE).

Prednost Kairatu je vratio bivši igrač Partizana Maki Banjak, koji se centarforski snašao u 79. minutu, izbegao ofsajd i savladao Borjana.

Prenos meča Kairata i Crvene zvezde možete pratiti OVDE.