Utorak 19. mar 2024.
golovi

JOŠ DVE BOMBE U DRUGOM POLUVREMENU: Prvo Nikolić, pa Ivanić - vidite ove TRENUTKE GENIJALNOSTI (VIDEO)

Stvarno golčine.

Posle eliminacije od Omonije u kvalifikacijama za Ligu šampiona, Crvena zvezda igra sjajan meč protiv Voždovca.

JASAN JE GNEV: Posle meča sa Partizanom, golman Zlatibora PORUKOM OD ČETIRI REČI ZAPALIO INSTAGRAM (FOTO)

Falćineli ne staje, postigao JOŠ JEDAN GOL! Vidite kako ga je Kanga našao, a on - MAJSTORSKI (VIDEO)

FALĆINELI DAO GOLČINU, A OVO JE GOLČINA NA KUB Kakav pogodak Gavrića! Pod prečku! "Ubio pauka" (VIDEO)

Prava goleada na stadionu "Rajko Mitić", posle 3:0 u prvom poluvremenu, fantastično su nastavili seriju crveno-beli i sa još dva gola u prvih 15 minuta nastavka zapečatili sudbinu gostiju.

Prvo bomba Veljka Nikolića u 56. minutu, a onda i prelepa parabola Ivanića dva minuta kasnije.