ČUDAN NAČIN ZAGREVANJA: Makedonci pre meča sa Rumunima igrali "ZUCE" (VIDEO)

26.03.2021. 13:40
Makedonija
Makedonija / Izvor: FOTO: TwitterPrintscreen/Emanuel Roşu
Dobro su se zabavili.

"Zuce" je popularna dečija igra koju smo svi nekada igrali. Neko iz gomile udari onog u sredini, a on potom treba da pogodi ko je to uradio. Sve nas to vraća u neki bezbrižan period života ali kada se ta igra odigrava među reprezentativcima i to pred prvi meč kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo, to je onda do sada neviđeni događaj. Glavni akteri ovog događaja bili su članovi makedonskog nacionalnog nekoliko trenutaka pre početka meča sa Rumunijom.

MOGUĆE JE I TO! Najbolji timovi i najveće zvezde Evrolige PONOVO NA OKUPU

SKROMNOST MU NIKAD NIJE BILA VRLINA: Ibra se proglasio za kralja Švedske (FOTO)

UKLETI MONDIJAL: Fudbaleri Nemačke pružili podršku radnicima, više od 6.500 ljudi već izgubilo život

Nestvaran snimak objavili su rumunski mediji, odnosno novinari koji su uživo prisustvovali utakmici fudbalskih reprezentacija Rumunije i Severne Makedonije, na početku kvalifikacija za Mundijal u Kataru.

Na njemu se vidi kako su se gostujući fudbaleri zagrevali za utakmicu u Ploeštiju.

Umesto uobičajnog razgibavanja, laganog trčanja i šutiranja, ekipa Severne Makedonije se opredelila za zabavniju varijantu. Naše južne komšije su igrale "zuce".

Nekoliko minuta su se dobro zabavljali, a posle toga su odigrali veoma interesantan meč sa Rumunima.

Domaćin je poveo sa 2:0 golovima Tanasea i Mihailea, u finišu susreta su Ademi i Trajkovski doneli izjednačenje, da bi potom u 86. minutu Janis Hadži ipak doneo Rumuniji pobedu sa 3:2.