ČUDESAN MEČ U BOLONJI: Đuričić GOLOM najavio PREOKRET i rastužio Mihajlovića

18.10.2020. 14:56
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia
Goleada.

Neverovatnu utakmicu igrali su fudbaleri Bolonje i Sasuola u 4. kolu Serije A u kojoj je postignuto čak sedam golova. Sasuolo je posle preokreta kao gost pobediorezultatom 4:3, Siniša Mihajlović ne može da bude zadovoljan, ali Filip Đuričić sa druge strane može.

Evo zašto ovog vikenda niko neće morati da apeluje na ljude da ostanu kod kuće

AGUERO NAPADNUT OD SVIH OSTRVU: Razlog je bizaran! Dodirnuo je sudiju po ramenu (VIDEO)

LA LIGA: Dmitrović SPASAO Eibar

Bolonja je odlično otvorila ovu utakmicu i prva došla do vođstva, kada je Roberto Sorijano već u 9. minutu utakmice postigao pogodak. Kratko je je trajala radost Bolonje, pošto je Domeniko Berardi uspeo da donese izjednačenje u 18. minutu, ali izabranici Siniše Mihajlovića su otišli na odmor sa prednošću zahvaljujući Matijasu Svandbergu, koji je pogodio na asistenciju Sorijana.

U nastavku, Rikardo Orsolini je uspeo da poveća prednost na 3:1 i delovalo je kao da će Bolonja naneti Sasuolu prvi poraz, ali su se gosti ipak nešto pitali.

Srpski reprezentativac Filip Đuričić, lepo se snašao u kaznenom prostoru posle odlične akcije Sasuola i loptu po zemlji poslao u "malu mrežu" i tako smanjio na 3:2 i najavio povratak svog tima.

Izjednačio je Frančesko Kaputo u 70. minutu, a potpuni preokret se dogoddio u 77. posle autogola Tomijasa.