SITI DEMOLIRAO RIVALA: Građani postigli OSAM golova! (VIDEO)

21.09.2019. 17:04
FK Mančester siti
FK Mančester siti / Izvor: Reuters
Ludilo.

Fudbaleri Mančester sitija demolirali su Votford u šestom kolu Premijer lige sa 8:0, a Građani su u prvih 18 minuta postigli pet golova.

SVI SU DIGLI RUKE OD NJEGA: Samo Grof hoće ROBIJAŠA u svom timu (FOTO)

OVO ĆE ZANIMATI DELIJE: Majstorija Kejna, pa VAR koji je prelomio utakmicu (VIDEO)

SUPERLIGAŠ PRELOMIO: Žigić PREUZEO kormilo Proletera

Puleni Pepa Gvardiole su poveli već u prvom minutu preko Davida Silve, a šest minuta kasnije je prednost udvostručio Kun Aguero sa bele tačke. Igrao se 12. minut kada je Rijad Marez povisio na 3:0, a u 15. i 18. su Bernardo Silva u Nikolas Otamendi još dva puta zatresli mrežu Bena Fostera.

Do kraja poluvremena nije bilo promena, a u drugom delu je Siti postigao još tri gola. Do het-trika je u nastavku došao Bernardo Silva koji je mrežu tresao još u 48. i 60. minutu, a konačan rezultat je postavio Kevin De Brujne pet minuta pre kraja meča.

Sve golove možete pogledati OVDE.

U ostalim utakmicama je Barnli kod kuće savladao Norič sa 2:0, a Šefild junajted je istim rezultatom slavio na gostovanju Evertonu.

Pogledajte kako izgleda Tejlor Vord, devojka Kuna Aguera.