ČUDO NEVIĐENO: Ikardi promašio nemoguće! Pa, još jednom! Kakvi blamovi kapitena Intera u derbiju sa Milanom (VIDEO)

04.04.2018. 21:00
Mauro Ikardi
Mauro Ikardi / Izvor: Reuters
Duel ljutih rivala obeležio promašajima najbolji strelac „neroazura“.

Milan i Inter su remizirali rezultatom 0:0 u derbiju "Dela Madonina“ u meču 27. kola Serije A, a više razloga za zadovoljstvo ima nominalni domaćin. „Milanezi“ za osvojeni bod mogu da se zahvale VAR tehnologiji, zahvaljujući kojoj je opravdano poništen pogodak Maura Ikardija u prvom poluvremenu, ali mnogo više treba da se zahvale kapitenu Intera.

IZVISILI: Bajern ostao bez velikog pojačanja

NEKE I VEŠTO KRIJU: Orlovi obožavaju tetovaže, pronalaze najčudnija mesta, a na nozi Krstajićevog džokera – BOGORODICA (FOTO)

Ikardi je imao dva nestvarna promašaja u drugom poluvremenu, u situacijama iz kojih je lakše bilo pogoditi mrežu nego poslati loptu pored gola. A, upravo je to Argentinac učinio u 56. minutu i u sudijskoj nadonkadi, kada je ispred sebe imao praznu mrežu.

Najbolji igrač i strelac Intera (24 gola) zapamtiće ovu utakmicu za sva vremena, a ako se „Nerouazuri“ ne budu plasirali u Ligu šampiona ovi promašaji sigurno će isplivati na videlo na kraju sezone.

Inter posle 30 utakmica ima 59 bodova na četvrtoj poziciji, a prvi ispod crte za Ligu šampiona je Lacio sa dva boda manje.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.