ČUKARIČKI ODIGRAO PRVI PRIPREMNI MEČ: Brđani do pobede posle preokreta

25.01.2020. 17:36
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press
Savladan poljski Rakov sa 2:1.

Fudbaleri Čukaričkog ostvarili su prvu pobedu na pipremama na Kipru pošto su u trening meču posle preokreta sa 2:1 savladali poljski Rakov.

STIGAO ODGOVOR IZ HUMSKE: Partizan se OGLASIO povodom Zvezdine najave da će ANGAŽOVATI Rajkovića!

SJAJNE VESTI IZ BELEKA: Navijače Zvezde će OVO baš obradovati

U SMIRAJ KARIJERE: Bivši igrač Partizana POTPISAO ugovor koji će mu obezbediti MIRNU budućnost (VIDEO)

Poljski tim je do vođstva stigao pogotkom Jaha posle slobodnog udarca u 19. minutu, da bi Brđani do odlaska na veloiki omdor stigli do izjednačenja preko Lukića u 35. minutu. Do potpunog preokreta i trijumfa Čukarički je stigao golom Terzića dva minuta pre kraja.

Trener Čukaričkog Aleksandar Veselinović protiv Rakova izveo je kombinaovani tim u sastavu Belić, Veličković, Đorđević, Kajević, Puškarić, Zorić, Rubežić, Mićin, Lukić, Stevanović i Ndijae, a šansu su u nastavku dobili Aleksić, Rakonjac i Terzić koji je u igru ušao tri minuta pre nego što je postigao gol za pobedu.

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Milica Tasić.

REKORD JE VEĆ PAO: Matić ili Sadik? Savo MIlošević nema dilemu!

STVARA SE DRIM TIM: Degenek će u Šangaju igrati sa Arnautovićem i tandemom ČUVENIH Brazilaca!

RAJKOVIĆ NA MARAKANI? Lola Smiljanić OTKRIO planove svog velikog prijatelja!

GLAVOBOLJA ZA STANKOVIĆA: Jedan od NAJBOLJIH igrača pred UNOSNIM transferom! (FOTO)