18.04.2024.
117.14
110.2702

Čukarički se mučio sa Spartakom, a onda je ušao Mudrinski i napravio šou za sedam minuta

21.09.2018. 20:18
Ognjen Mudrinski
Ognjen Mudrinski / Izvor: MN Press
Tim sa Banovog brda izbio na treću poziciju.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Spartak sa 3:1 (1:0) u prvoj utakmici devetog kola Superlige Srbije. Domaćin je izbio na treće mesto na tabeli sa utakmicom više od pvih pratilaca Radničkog i Mladosti.

PITALI SU JOKANOVIĆA: Nećete verovati šta je srpski stručnjak rekao o VEČITOM DERBIJU za "BBC" (FOTO)

OVO JE SVIMA PROMAKLO: Iz Gasproma stigla nezaboravna poruka za Delije!

Domaćin je na Banovom brdu poveo u 13. minutu golom Slobodana Tedića, da bi Subotičani izjednačili u ranoj fazi drugog dela igre preko Noborua Šimure (53).

„Brđani“ su do nova tri boda stigli u finišu zahvaljujući Ognjenu Mudrinskom. Bivši naadač Crvene zvezde je ušao u igru u 76. minutu,a samo 120 sekundi kasnije je zatresao mrežu Spartaka. Konačan rezultat je postavio Asmir Kajević u 83. minutu, upravo na asistenciju junaka malog derbija Mudrinskog.

Čukarički trenutno ima 18 bodova na trećem mestu, dok je Spartak na pretposlednjoj poziciji sa sedam bodova.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.