DEBI SRBINA ZA PAMĆENJE: Reprezentativac postigao PRVENAC za novi klub (VIDEO)

21.07.2019. 16:58
Fudbalska lopta
Fudbalska lopta / Izvor: Srbija Danas
Sjajno.

Ekipe Čongking Lifan i Šangaj SIPG remizirale su rezultatom 2:2 u utakmici 19. kola kineske Superlige, a prvi gol od odlaska u Kinu postigao je Srbin koji nastupa za reprezentaciju Austrije Marko Arnautović.

MAJSTORIJA: Kejn sa POLA terena srušio Juve u nadoknadi (VIDEO)

ZVEZDAŠI, SEĆATE LI SE KRASNODARA: Kanga je dao GOLČINU koja MNOGO, MNOGO liči (VIDEO)

NE ODUSTAJU OD NJEGA: Iz Premijer lige u Fenerbahče! (FOTO)

Arnautović se posle šest godina provedenih u Engleskoj otisnuo put Kine gde je pojačao ekipu Šangaj SIPG. Reprezentativac Austrije je na meču protiv Čongkinga debitovao za svoj novi klub, a u igru je ušao na početku drugog poluvremena. Njemu je bilo potrebno samo 18 minuta da postigne prvenac kojim je u tom trenutku doveo Šangaj u vođstvo od 2:1.

Ipak, do kraja utakmice domaći tim je došao do boda preko Alana Kardeka koji je zatresao mrežu sa bele tačke.

Pogledajte kako izgleda Morana Mamić, jedna od najlepših hrvatskih manekenki.