DEGENEK: Bili smo bolji u drugom poluvremenu (VIDEO)

29.11.2018. 06:09
Miloš Degenek
Miloš Degenek / Izvor: MN Press
Zvezda poražena u Italiji.

Napoli je savladao Crvenu zvezdu sa 3:1 u petom kolu C grupe Lige šampiona i tako ostao na prvoj poziciji u grupi pred poslednje kolo koje će odlučiti o putnicima u drugu fazu.

JOVELJIĆ JE DEBITOVAO U LIGI ŠAMPIONA: Njegove reči posle meča ODUŠEVIĆE Milojevića i sve Delije (FOTO)

MILOJEVIĆ PONOSAN: Ne volim da hvalim, ali Jovančić je fascinantan

Štoper Crvene zvezde Miloš Degenek bio je na velikim mukama kao i ostatak obrane crveno-belih, a napravio je i propust prilikom drugog gola Mertensa. Svestan je reprezentativac Australije da je šampion Srbije odigrao mnogo bolje u drugom poluvremenu.

NIJE GOTOVO: Zvezda može do proleća u Evropi i to pod OVIM uslovom

- Igrali smo mnogo bolje u drugom poluvremenu. Primili smo rano prvi gol i utakmica je otišla u njihovom smeru. Zaslužili smo gol, a mislim da smo mogli da postignemo još jedan. Ovo je bilo naše najbolje izdanje na gostovanju. Spremićemo se za Pari Sen Žermen i učinićemo sve da obradujemo naše navijače - rekao je Degenek, a u nastavku možete da pogledate šta je još rekao.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.