DEKI SKAČE, LUDUJE NA TRIBINI: Pa, gde se to popeo!? Stanković napravio ŠOU posle Kataijeve lepotice (VIDEO)

05.11.2020. 23:05
Aleksandar Katai i Dejan Stanković
Aleksandar Katai i Dejan Stanković / Izvor: MN Press
Burna proslava...

Crvena zvezda je igrala utakmicu trećeg kola Lige Evrope u grupi "L" i zabeležila pobedu protiv belgijskog Genta rezultatom 2:1. Meč je odigran na stadionu "Rajko Mitić", na kom su crveno-beli igrali drugi uzastopni meč u Evropi, nakon ubedljivog trijumfa 5:1 protiv Libereca.

KATAI - ČAROLIJA IZ SLOBODNJAKA! Pogledajte kako je Magiko plasirao u GOLMANOV UGAO (VIDEO)

GOTOV SASTANAK: Evo šta će biti sa Zvezdom u Evroligi i sa Partizanom u Evrokupu

PROJEKTIL KANGE ZA VOĐSTVO: Vidite kako je uleteo i RASPALIO LOPTU iz sve snage! U svom stilu (VIDEO)

Zvezda je povela u 12. minutu jako lepim pogotkom Gelora Kange. Gent je izjednačio u 31. minutu pogotkom Ofoea nakon pravog flipera ispred gola Borjana.

Tim rezulatom se otišlo na pauzu, a drugo poluvreme je krenulo još burnije nego prvo. Aleksandar Katai je preuzeo odgovornost kod slobodnog udarca u 59. minutu, šutirao u golmanov ugao i uspeo da iznenadi čuvara mreže gostiju. Predivan gol za vođstvo Zvezde od 2:1 nakon sat vremena igre.

Dejan Stanković
Dejan Stanković / Izvor: MN Press

Ta majstorija Kataija je razgalila i trenera crveno-belih, Dejana Stankovića, koji još uvek odrađuje kaznu zbog isključenja na uvodnom meču protiv Hofenhajma.

DEKI LUDUJE ZBOG PETARDE: Popeo se na VRH TRIBINE i napravio neviđeni šou - kao VOĐA navijača (VIDEO)

On je meč pratio sa zapadne tribine popularne Marakane, a drugi gol Zvezde je proslavio burno. Slično kao na utakmici sa Slovanom, Stanković je skočio sa sedišta i popeo se na zidić tribine.