DELIJE, OBRATITE PAŽNJU: Odigran je prvi meč između TNS-a i Kopenhagena (VIDEO)

23.07.2019. 21:53
Delije
Delije / Izvor: MN Press
Završeno prvih 90 minuta dvomeča.

Fudbaleri Crvene zvezde će u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, ukoliko prođu Helsinki, igrati protiv boljeg iz dvomeča u kom se sastaju TNS i Kopenhagen. U prvom meču između šampiona Velsa i Danske ekipa Kopenhagena je napravila veliki korak ka narednoj fazi, jer je na gostovanju slavila sa 2:0.

ZVEZDA NAPADA FINCE: Potencijalni sastav Crvene zvezde protiv Helsinkija!

POGLEDAJTE POSLEDNJI TRENING: Milojević pravi taktiku za Helsinki, jedan igrač je bio u centru pažnje (VIDEO+FOTO)

TRENER HELSINKIJA: Znamo da je na stadionu Zvezde bučno i vatreno, nije kao u Finskoj (VIDEO+FOTO)

Prvi gol na meču postigao je Pieros Sotiriu u 18. minutu kada se najbolje snašao u petercu posle centaršuta Karla Bartoleca sa desne strane.

Drugi, a ujedno i poslednji, pogodak na utakmici postigao je Robert Skov iz penala u 61. minutu.