DELIJE U TRANSU: Stigla SJAJNA vest na Marakanu, ovo je prava BOMBA! (FOTO)

12.05.2019. 18:19
Marakana
Marakana / Izvor: MN Press
Zvezdaši će biti oduševljeni.

Sjajna vest za Crvenu zvezdu stiže iz Poljske, pošto je Legija odigrala 1:1 sa Pogonom iz Šćećina i na taj način pala sa prvog mesta, a lidersku poziciju dva kola pre kraja tamošnjeg prvenstva preuzeo Pjast iz Glivica.

RODIĆ: Zvezdaši, svi ste pozvani, biće nezaboravno

ODGOVOR KOJI SU ČEKALI SVI ZVEZDAŠI: Milojević OTKRIO da li će produžiti UGOVOR sa Zvezdom (FOTO)

DA LI ĆE NA MARAKANI SADA REAGOVATI? Zvezdino NESUĐENO pojačanje ponovo TERORIŠE golmane (VIDEO)

Gol za Pogon dao je Zvonimir Kožulj, nekadašnji igrač Širokog Brijega i Hajduka iz Splita, u prvom poluvremenu, da bi legija izjednačila u 56. minutu. Međutim, do kraja nisu uspeli da daju gol. Crveno-belima je za povlašćeno mesto u drugom kolu kvalifikacija elitnog takmičenja neophodno da Legija ne bude šampion, a po svemu sudeći posle ovog remija ekipa iz Varšave je sada dalje od prvog mesta.

Pogledajte kako izgleda Edurna Garsija Almagro, devojka španskog golmana Davida de Hee.