DINAMO BEZ ŠANSI: Zagrepčani ni blizu Lige šampiona

25.08.2021. 22:53
FK Dinamo Zagreb
FK Dinamo Zagreb / Izvor: Profimedia
Najbolji tim Hrvatske ide u Ligu Evrope.

Fudbaleri Šerifa iz Moldavije plasirali su se u Ligu šampiona. Oni su posle pobede kod kuće od 3:0 nad Dinamom iz Zagreba, remizirali i to bez golova u Hrvatskoj, pa će šampion naših zapadnih suseda igrati u Ligi Evrope.

IZNENADA SE POJAVILE DVE PREPREKE: Već je bio viđen u Zvezdi, ali sada NOVE LOŠE VESTI

TRENER SANTA KLARE PRED DUEL SA PARTIZANOM: Otići ćemo UZDIGNUTE glave

STVAR KOJA JE SVIMA POZNATA - DA JE ZVEZDA NAJBOLJA: Rečenica KOJU je Lane Gutović SVOJEVREMENO rekao pamtiće svi fanovi crveno-belih

Nadali su se Modri da mogu do iznenađenja posle ubedljivog poraza u prvom duelu, ali nisu mogli ni do počasnog gola u dvomeču.

Plasman u elitu je takođe obezbedio Salzburg koji je posle trijumfa nad Brondbijem na svom terenu od 2:1, sa istim rezultatom slavio i u Danskoj. Poveli su sa 2:0 već u desetom minutu, tako da je već tada bilo jasno ko će u Ligu šampiona.

Poslednjeg učesnika elitnog takmičenja dobili smo tek posle produžetaka. Šahtjor je kao gost pobedio Monako u prvom meču sa 1:0, ali Francuzi su u regularnom toku revanš dobili sa 2:1 i otišlo se u dodatnih 30 minuta.

Tamo su Ukrajinci postigli gol (tj. Ruben Agilar je pogodio sopstvenu mrežu u 114. minutu) i tako su overili plasman u Ligu šampiona.