DMITROVIĆ ZAUSTAVIO BARSELONU: Sjajni Srbin doneo prvi bod u ISTORIJI Eibaru na Kamp Nou! SENZACIJA! (VIDEO)

29.12.2020. 21:40
Marko Dmitrović
Marko Dmitrović / Izvor: Profimedia
Katalonci tonu sve dublje.

Fudbaleri Barselone i Eibara remizirali su 1:1 u meču 16. kola La lige. Time je agonija Katalonaca nastavljena, najviše zahvaljujući srpskom reprezentativcu Marku Dmitroviću koji je briljirao ispred mreže.

ŠOKANTNO PRIZNANJE: Bivši ljubimac grobara PRIZNAO - "zvala me je Zvezda"! Odbio sam Grofov poziv!

ŠTOPER NAPUŠTA MARAKANU: Seltik, Rendžers i Bordo zainteresovani za Srbina (FOTO)

JUVENTUS SE POJAČAVA IZ AMERIKE: Najtalentovaniji bek MLS lige novi član "stare dame" (VIDEO)

Domaćin je mogao do vođstva već u 8. minutu sa "bele tačke", ali je Martin Brajtvajt promašio penal. Ispravio se napadač Katalonaca nekoliko trenutaka kasnije, savladavši Dmitrovića, međutim, pogodak je poništen zbog ofsajd pozicije.

Krenula je Barsa u toalnu ofanzivu na početku drugog poluvremena, a šanse su promašivali Dembele, Pjanić, dok je Dmitrović zaustavio pokušaj Grizmana. Usledila je najbolja šansa utakmice. Bolja i od penala. Dembele je izašao sam na Dmitrovića, ali mu je srpski golman skinuo zicer, a potom i novu stopostotnu šansu De Jonga.

Kazna za promašaje, stigla je Barsu u 58. minutu. Očajna reakcija Arauha, grešku je iskoristio Kike, prihvatio "poklon" i rutinski matirao Ter Štegena.

Samo 10 minuta kasnije, ipak, Dembele je doneo izjednačenje Kataloncima, što se ispostavio konačan rezultat.

Pogledajte kako izgleda srpska kik-bokserka Staša Veić.