DOBRA PROVERA PRED VOJVODINU: Partizanova petarda na proslavi Zvezdare

FK Partizan savladao je Zvezdaru (5:0) u prijateljskoj utakmici.

GLAVOBOLJA ZA STANOJEVIĆA: Partizan u derbiju bez jednog od najboljih igrača (FOTO)

SMENA NA VRHU TABELE: Večiti derbi rešen jednim golom

NA REDU JE VOJVODINA: Pantić zna recept za titulu

Crno-beli su ovim mečom upriličili jubilej FK Zvezdare - 70 godina postojanja.

FK Partizan je prvo poluvreme odigrao u nešto jačem sastavu, a u strelce su se upisali Lazar Pavlović i Slobodan Urošević.

Drugo poluvreme bilo je povod da trener Stanojević priliku pruži i najmlađim igračima u rotaciji, što je predstavljalo posebnu inspiraciju Vlahoviću i Milovanoviću.

Vanja Vlahović je u 62. minutu nastavio seriju gostiju, a sa dva pogotka Marko Milovanović je upotpunio dan crno-belih bisera.

Ovo je bila svojevrsna pripremna utakmica za Partizan pred derbi sa Vojvodinom u nedelju (15:45).

Prijateljska utakmica

FK Zvezdara - FK Partizan 0:5

Strelci: Pavlović (19') , Urošević (40'), Vlahović (62'), Milovanović (67', 90')

FK Partizan: M. Lukač, A. Miljković, N. Miletić, B. Ostojić, S. Urošević, M. Smiljanić, M. Jojić, Q. Menig, D. Pantić, L. Pavlović, F. Holender. Izmene: A. Popović, M. Ilić, M. Živković, A. Lutovac, M. Milovanović, M. Petković, V. Vlahović.

FK Zvezdara: Stanić, Živković, Čvorović, Sarić, Milićević, Ivanić, Gusnić, Jovanović, Radojčić, Karić, Ignić. Izmene: Barać, Bratić, Stojanov, Brajković, Bjelanović, Nišavić, Milovanović, Ilić, Beriša, Vukićević, Đurić, Vuković. Sudijska trojka: Filip Marković Dejan Božić Ilija Radisavljević

Najnovije vesti o FK Partizan pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda poznata navijačica Milana Klaudija Romani.