DOČEKALI MIHU PA GA POBEDILI: Lacio na VRHU Serije A! (VIDEO)

29.02.2020. 17:11 17:11
miha
miha / Izvor: Reuters
VAR poništio dva gola Bolonji.

Fudbaleri Lacija ostvarili su pobedu u 26. kolu italijanske Serije A pošto su u Rimu savladali Bolonju našeg Siniše Mihajlovića rezultatom 2:0.

NA TVOJOJ SMO STRANI: Emotivna poruka Siniši Mihajloviću! (VIDEO)

Koronavirus ODLAŽE utakmicu Norveška - Srbija!?

TANDEM POD POSEBNOM LUPOM: Skauti OPSEDAJU Marakanu uoči derbija, a evo koji igrači su NAJTRAŽENIJI!

Posle nešto bolje igre na početku meča, Lacijali su poveli u 18. minutu kada je Luis Alberto preciznim udarcem sa distance savladao Skorupskog. Tri minuta kasnije, ekipa Simonea Inzagija duplirala je prednost nakon što je Luis Alberto dodao do Hoakina Koree koji je uz malo sreće zatresao mrežu gostiju.

Google Maps
Google Maps / Izvor: Profimedia

Uspeli su puleni Siniše Mihajlovića da postignu čak dva gola, međutim oba su bila opravdano poništena posle VAR provere prvo Densvilov zbog igre rukom u 53, a potom i pogodak Tomijasua u 68. minutu kada je Japanac bio u ofsajdu.

Reprezentativac Srbije Sergej Milinković Savić odigrao je čitav meč za domaći tim. Lacio je tako preuzeo čelnu poziciju na tabeli Serije A sa 62 osvojena boda, dva manje od Juventusa koji ima utakmicu manje.

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Milica Tasić

ATP DUBAI FINALE: Novaka SET deli do titule! Đoković - Cicipas 2:2, 6:3 (UŽIVO)

SRUŠIO INSTAGRAM: Evo šta je Monfis poručio Đokoviću posle bolnog poraza u Dubaiju

NOVAK ISPISUJE ISTORIJU: Ovo nije uspelo ni Nadalu ni Federeru, da li će Đokoviću? (VIDEO)