Utorak 19. mar 2024.
Sergej Milinković-Savić

DRAMA NA OLIMPIKU: Sergej i Miha ukrstili koplja, Milinković-Savić golom ZATRESAO Rim (VIDEO)

Pretposlednje kolo Serije A.

Lacio i Bolonja remizirali su na "Olimpiku" u 37. kolu Serije A 3:3 (1:0) čime je četa Siniše Mihajlovića obezbedila opstanak u ligi. Izjednačujući gol za Nebeskoplave delo je srpskog reprezentativca Sergej Milinković-Savića deset minuta pre kraja susreta.

Meč je bio pun preokreta. Na poluvremenu je vodio Lacio minimalnim rezultatom, da bi u drugom delu Bolonja dva puta stizala do prednosti. Na kraju je Sergej postavio konačan i, reklo bi se, pravedan rezultat.

A KOGA BI DRUGOG? Kristijano Ronaldo želi OVOG stručnjaka na klupi Juventusa (FOTO)

SKANDAL! Bane Ivanović IZBACIO ljude NAPOLJE, SRBIN totalno pobesneo zbog OVOGA! (FOTO)

Ljudi širom Balkana pomažu čuvenom košarkašu da uradi NEŠTO SJAJNO za klince, evo kako da se i vi uključite

Lacijali su poveli u 14. minutu preko Koree. Bolonja je preokrenula rezultat za jedva nešto više od minut vremena u drugom delu. Najpre je Andrea Poli poravnao u 50. da bi Matija Destro doveo goste u vođstvo u 51. minutu. Domaći su izjednačili preko Bastosa osam minuta kasnije, a Orsolini donosi novu prednost Bolonjezima u 63. minutu.

Remi Laciju obezbedio je Milinković-Savić fenomenalnim pogotkom iz slobodnog udarca u 80. minutu.

Ovim bodom Bolonja je i definitivno obezbedila opstanak u Seriji A, dok je Lacio na osmom mestu tabele italijanskog šampionata.