ĐUKA SEJE STRAH: Viđen je PREOKRET u meču HIHONA, a Španci bruje o bivšem igraču Partizana (VIDEO)

30.11.2020. 08:34
Uroš  Đurđević
Uroš Đurđević / Izvor: Youtube Printscreen
Neverovatan rasplet.

Fudbaleri Sportinga iz Hihona poraženi su na gostovanju Las Palmasu (2:3), iako su od 35. minuta vodili sa 2:0.

ČUVENA BOMBONJERA JE BILA U SUZAMA: Maradonina ćerka plakala, zvezda Sitija nije mogla da igra

GROBARI MU SE ODUŽILI: Košarkaš Partizana dobio prelep MURAL! Izgleda MOĆNO (VIDEO)

DOSADNO MU U PENZIJI: Nurmagomedov pronašao način da se vrati u UFC

Oba gola za tim iz Hihona postigao je bivši napadač Partizana Uroš Đurđević, čime je potvrdio sjajnu formu u kojoj igra od početka sezone.

Sa dva nova gola, popularni "Đuka" stigao je do osmog pogotka u prethodnih 15 kola, po čemu se izjednačio na vrhu liste strelaca sa Raulom de Tomasom iz Espanjola i fudbalerom Kartahene Rubenom Kastrom.

Đurđević je doneo vođstvo Sportingu u 24. minutu iz jedanaesterca, da bi zatim u 35. iskoristio neuspelu ofsajd zamku igrača Las Palmasa i ponovo zatresao mrežu.

Pogledajte kako izgleda poznata hrvatska navijačica Ivana Knol.