Skip to main content
Uroš Đurđević

ĐURĐEVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA: Uroš zabio i Espanjolu, Srbin ubedljivo najbolji strelac lige

Nekadašnji napadač Partizana u sjajnoj formi.

Srpski fudbaler i bivši napadač Partizana Uroš Đurđević je ponovo postigao gol za ekipu Sporting Hihona ovoga puta u remiju sa Espanjolom 1:1 (1:1).

HAPPY HOUR JE STIGAO - POZOVI MERIDIAN AGENTA I OSVOJI BONUS

SVI PRIČAJU SAMO O NJEMU: Zvezda pobedila 4:0, ali debi novog Stankovićevog pulena je posebna priča! Presrećan je

SUDIJA PONOVO U CENTRU PAŽNJE: Junajted na Stamford bridžu oštećen za penal

Embarba je u 12. minutu doveo Espanjol u vođstvo, a jedanaest minuta kasnije Đurđević je svojim golom na asistenciju Garsije postavio konačan rezultat.

Sporting se ovim remijem učvrstio na petom mestu sa 47 bodova, a Espanjol ima šest bodova više na drugoj poziciji na tabeli.

Na listi strelaca, Đurđević vodi sa 17 golova, ispred Raula de Tomasa iz Espanjola sa 15, a Sadik je treći sa 13 postignutih golova.