DUŠKO RAZBIJA U KINI: Piksi poslao MOĆNU poruku SPASIOCU Tošiću (VIDEO)

11.08.2019. 09:02
Dragan Stojković Piksi i Duško Tošić
Dragan Stojković Piksi i Duško Tošić / Izvor: MN Press
Trener Gvangžua RF bez dlake na jeziku.

Dragan Stojković Piksi, trener Gvangžua RF, govorio je posle remija sa šampionom (2:2) o kvalitetima štopera Duška Tošića. Srpski defanzivac je bio strelac izjednačujućeg pogotka u osmom minutu nadoknade, čime je Gvangžu RF izbegao poraz, a Piksi je istakao da bi Tošić bio i dobar napadač.

GORELA JE ARENA: Srbija se od navijača oprostila pobedom, Litvanija pala u završnici (VIDEO)

BORJAN UZVRATIO HRVATU IZ KOPENHAGENA: Da niste imali sudiju, izgubili biste

SRBIJU JE ŠOKIRALA VEST O POVREDI: Poznato koliko će Teodosić PAUZIRATI

- Igraće Duško sve više do kraja šampionata, neophodan nam je u odbrani, a sad je pokazao i novi kvalitet. Poslednjih sedam minuta sam Tošića prebacio da igra u napad. I uspelo je! - rekao je Stojković.

Šef struke kineskog superligaša je dodao da je Tošićevim pogotkom pravda na meču protiv branioca titule Šangaja zadovoljena, obzirom na sudisjke greške, ali i bolju igru njegovih izabranika u polju.

Detalje sa ovog veoma uzbudljivog meča, kao i pogodak bivšeg štopera Zvezde možete se podsetiti u videu.

Stojkovićev i Tošićev Gvangžu RF je ovim remijem trenutno na 11.poziciji u kineskom šampionatu sa 26 bodova iz 22 meča.