DVE MAJSTORIJE KOSTIĆA: Srbin srušio favorita, Lajpcigu ne pomaže ni Olmo (VIDEO)

04.02.2020. 20:50
Filip Kostić
Filip Kostić / Izvor: Reuters
Briljirao reprezentativac naše zemlje.

Ajntraht iz Frankfurta je eliminsao Lajpcig rezultatom 3:1 (1:0) u osmini finala Kupa Nemačke. Heroj trijumfa domaćina je bio Filip Kostić.

Tim se vratio u Austriju, a tamo je odmah progovorio o Novaku: Ono što je rekao dugo će se prepričavati

DIGLA SE VELIKA BURA: Vaterpolo savez Crne Gore UDARIO na selektora zbog odlaska na LITURGIJU (FOTO)

GROBARI SU U ŠOKU: Rikardo IZBIO Partizanu iz džepa 600.000 evra!

Reprezentativac Srbije je sa dva gola srušio drugoplasirani tim Bundeslige. Kostić je prvo povisio na 2:0 u 51. minutu, da bi u sudijskoj nadoknadi lepim volej udarcem srušio nade “bikova” da bi mogli da stignu do produžetka.

Pored Kostića u ekipi Ajntrahta je do 81. minuta igrao Mijat Gaćinović. Prvi pogodak za domaćina je postigao Silva u 17. minutu iz penala, dok je jedini pogodak za Lajpcig delo Danijela Olma u 69. minutu. Podsetimo, mladi Španac je pre desetak dana stigao iz zagrebačkog Dinama u transferu vrednom 20 miliona evra.

Pogledajte kako izgleda srpska atletičarka Sara Vještica.

ISPLIVALO: Evo kakav ja HAOS izbio u Novakovoj svlačionici po osvajanju Australijan opena (VIDEO)

POSLE POBEDE U DERBIJU: Napušta Zvezdu! Ovo je njegova KONAČNA odluka!

STOJKOVIĆ SE PRISETIO ĐENOVE: Nisam se BOJAO, rođen sam u GETU! Problem nikad neće biti prevaziđen

NI PAOK, NI AL AHLI: Učesnik Lige šampiona KRADE Grcima Milojevića!

KRAJ SAGE: Matić POTPISUJE za OVAJ klub!