EP U FUTSALU: Orlovi bez polufinala (FOTO)

05.02.2018. 19:40
Slobodan Rajčević
Slobodan Rajčević / Izvor: MN Press
Meč odigran u Ljubljani.

Reprezentacija Srbije poražena je 1:3 od Kazahstana u četvrtfinalu EP u futsalu koje se igra u Sloveniji. Orlovi su pružili veoma jak otpor favorizovanom rivalu, a malo im je nedostajalo i sreće, pošto su čak četiri puta pogađali okvir gola.

SVETSKI VELIKAN! Na klupu Deportiva seo LEGENDARNI fudbaler, osvajač ČETIRI Lige šampiona! (FOTO)

RASTU ŠANSE ČELSIJA: Barselona ZNAČAJNO OSLABLJENA u osmini finala Lige šampiona (FOTO)

Kazahstanci su poveli u sedmom minutu, Žamankulov je iskoristio kratko odbijenu loptu posle slobodnog udarca i smestio je u gol, kroz noge golmanu Orlova Aksentijeviću. Srbija je imala dve odlične šanse u prvom poluvremenu, ali nije uspela da ih realizuje, oba puta se Rajčeviću isprečila stativa.

POSLE DEBAKLA U KVALIFIKACIJAMA ZA SP: Reprezentacija Italije dobila PRIVREMENOG selektora (FOTO)

DRAKONSKI: Evroliga je predsednika Panatinaikosa kaznila kao nikoga do sada (FOTO)

Drugo poluvreme počelo je velikim pritiskom Orlova, koji su imali nekoliko dobrih udaraca u prva dva minuta nastavka, ali je ubrzo zatim Kazahstan duplirao prednost. Strelac gola bio je Tajnan u 23. minutu, posle asistencije Daglasa. Usledila je lavina napada Orlova, ali je golman Kazahstana Igita blistao među stativama. Šest minuta pre kraja Srbija je zaigrala bez golmana i krenula na sve ili ništa.

DONALD PORUČIO DELIJAMA: Pokazaćemo Rusima ko smo (FOTO)

Orlovi su na manje od pet minuta pre kraja uspeli da smanje na 1:2, konačno je Rajčević postigao pogodak i uveo meč u veoma neizvesnu završnicu. Asistent rajčeviću bio je Perić. Srbija je imala veliku šansu da izjednači u 37. minutu, ali je Kocić udarcem sa deset metara pogodio stativu! Konačan rezultat postavio je Daglas u poslednjem minutu, koji je postigao gol kad je Srbija igrala bez golmana.

BINIĆ POSLE POMILOVANJA ZVEZDE: Ovim je dokazano koliki ugled ima FSS!