BEZ LEPIH VESTI ZA PARTIZAN: Fejenord nastavio dobar niz, bilo je mučenja, bilo i PREKIDA, ali ipak pobeda (VIDEO)

13.03.2022. 19:55
Partizan
Partizan / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Manuel Oloya/MN Press
Jedan strelac je isti kao u Beogradu.

Holandski Fejenor slavio je posle preokreta u gostima kod Cvolea (2:1) u meču 26. kola Eredivizije.

NIJE DOZVOLJENO KOMENTARISANJE SUĐENJA, ALI... Odmah posle meča oglasili se iz Partizana! Penal ili ne? (VIDEO)

SKUPO, SKUPO... Stanojević vidno uznemiren posle kiksa! "Ja hranim porodicu od ovog posla" iskren je trener Napretka

"OVA EKIPA NIJE ZA PRVAKA" Grobari slabi sa optimizmom posle remija - "Ne može ziheraški cele sezone..."

Tim iz Roterdama je, iako umoran od meča sa Partizanom u Humskoj u četvrtak (5:2), uspeo da se izbori sa poslednjeplasiranim timom prvenstva.

Delovalo je da mogu da se okliznu, ali su u poslednjih 25 minuta stigli do tri boda, čime su zadržali kakav-takav priključak za liderom Ajaksom, te ekipom PSV-a.

Vodeći gol za domaće postigao je kapiten Van Polen, koji je od prečke savladao Marsijana u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Fejenord je do poravnanja stigao u 67. minutu preko Sinistere, koji je pre tri dana blistao u Beogradu, da bi pobedu doneo Sirijel Desers u 78. minutu meča.

Utakmica je u finišu bila i prekinuta, zbog divljanja domaćih navijača i ubacivanja petardi i čaša na teren.

Podsetimo, Fejenord revanš meč protiv Partizana igra u četvrtak od 21 čas. Danas su crno-beli odigrali samo nerešeno sa Napretkom iz Kruševca (0:0), tako da će im i ovaj rezultat doći kao "so na ranu", ako uopšte postoji nada kod nekih navijača za prolaskom u četvrtfinale Lige konferencija.