25.04.2024.
117.1643
109.4482

FENOMENALAN LAŽNJAK SRBINA: Pogledajte GOL u 95. minutu kojim je MIhailović doneo bod Čikagu (VIDEO)

18.10.2020. 08:23
Đorđe Mihailović
Đorđe Mihailović / Izvor: Foto: Youtube printscreen/Qualityfirst
Sjajno.

Srbin Đorđe Mihailović bio je spasilac Čikaga u meču 18. kola MLS lge - postigao je sjajan gol za egal 2:2 u petom minutu nadokande vremena protiv Kanzas Sitija.

Evo zašto ovog vikenda niko neće morati da apeluje na ljude da ostanu kod kuće

KAO U NAJBOLJA VREMENA: Nemanja Tomić podsetio da je PAKLEN IGRAČ! Lažnjak a la Garinča i GOLČINA (VIDEO)

JUVENTUS KIKSNUO NA GOSTOVANJU: Kjezin OČAJAN debi! OSTAVIO kolege na cedilu

Pokazao je pribranost svojstvenu najboljim napadačimi iako je veznjak i posle lepog izbacivanja golmana, fenomenalnim lažnjakom je ostavio sebi praznu mrežu u koju je rutinski ubacio loptu.

Đorđe je rođen u Americi, ali i majka i otac su mu Srbi. Ipak, on se odlučio za rodnu zemlju po pitanju reprezentacije (ima pet mečeva i jedan gol za A selekciju) tako da više nema šanse da zaigra za Srbiju ako bi neko o tome uopšte i razmišljao.