FILIP BLISTA U LEGIJI: Mladenović dvostruki strelac u pobedi svog tima (VIDEO)

13.03.2021. 22:40
Filip Mladenović
Filip Mladenović / Izvor: Profimedia
Srbin ponovo jedan od najboljih na terenu.

Filip Mladenović igra sezonu karijere! Srbin je danas ponovo briljirao u dresu Legije, iskusni levi bek je svoju odličnu partiju na meču protiv Varte, koju je njegov klub rešio u svoju korist sa 3:2, krunisao sa dva postignuta gola.

Bezbedan način za uplatu depozita - Pozovi Meridian agenta i osvoji 10% BONUSA

DUŠAN VLAHOVIĆ JEDAN JE OD NAS: Ovo je neverovatno, hvala Dragovskom na asistenciji, imam ga na Fantaziju

SUPERLIGA: Remi na Banovom brdu, Ristić doneo bod Nišlijama

Za prvi pogodak bilo mu je potrebno nešto manje od tri minuta. Tek što je utakmica krenula, dobio je jednu loptu po levoj strani, nije mnogo razmišljao, opalio je levicom, imao i malo sreće, pa je već na samom startu meča mogao da se raduje.

Mladenović se ponovo, u 60. minutu, "pojavio" u završnici napada u stilu vrhunskih bekova, ponovo mu je lopta stigla na pravom mestu, a Filip je drugi pogodak upisao glavom.

Nije iznenađenje što je Mladenović dobio poziv i za naredno okupljanje reprezentacije, pod novim selektorom Srbije Draganom Stojkovićem.