9°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

ĐURIČIĆEVA LEPOTICA OD GOLA: Fića "štiklom" pogodio, onda i DRUGI SRBIN! Luda završnica (VIDEO)

23.10.2020. 23:12
Filip Đuričić
Filip Đuričić / Izvor: Foto: MN Press/Ilustracija
Majstori, majstori.

Fudbaleri Sasuola odigrali su nerešeno 3:3 protiv Torina u 5. kolu Serije A. Italijanski fudbalski šampionat nam ove sezone donosi mnogo uzbudljivosti, posle pet odigranih utakmica Sasuolo je na drugom mestu, odmah iza Milana.

NI 15 MILIONA, ČAK NI OSAM: Stevanović ide za MANJE PARE! Da li je mogao Partizan više da uzme?

ZAKUCAO SE U KAMION: Nikola Ninković imao saobraćajnu nesreću

SLAVLJE U PORODICI BORJAN: A onda IZNENAĐENJE u svlačionici Zvezde - pravo u GLAVU! (VIDEO)

Sasuolo u ovoj sezoni još uvek nije poražen, a sada su bili na ivici da dožive prvi, ali su se za 20 minuta ekspresno vratili i izvukli bod protiv Torina.

Gosti su golom Karola Linetija u 33. minutu došli do vođstva po maglovitoj večeri u Mapei regiji u Italiji i to je bilo sve što smo videli u prvih 45 minuta.

Malo ko je verovao da nas u nastavku čeka spektakl, a Filip Đuričić je u 71. minutu utakmice postigao izjednačujući pogodak kada se u kaznenom prostoru sjajno snašao i petom iz peterca loptu poslao u mrežu.

Andrea Beloti je samo šest minuta kasnije vratio prednost Torinu, da bi Saša Lukić već u 79. minutu na asistenciju Belotija postigao gol za vođstvo Torina od 3:1.

Svi su mislili da će gosti zahvaljujući magli, Belotiju i Lukiću odneti sva tri boda, ali onda kreće šou. Blickrig Sasuola, dva gola za dva minuta. Prvo je Vlad Kirikeš postigao golčinu u 84. minutu za 2:3, a na 3:3 postavlja Frančesko Kaputo samo minut kasnije.