7°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

FINALE U KOJEM JE BILO SVEGA: Tuča, crveni kartoni, penali i zna se ko je prvak Meksika (VIDEO)

26.12.2016. 11:07
FK Tigres
FK Tigres / Izvor: Reuters
Igrane dve utakmice u finalnoj seriji.

Novi fudbalski prvak u Meksiku je ekipa Tigresa. Oduka je pala u revanšu finala MX lige, posle izvođenja penala. U prvoj utakmici je bilo 1:1, a u revanšu posle 90 minuta 0:0. Onda su igrani produžeci, a poveo je Klub Amerika golom Edsona Alvareza u 94. minutu, da bi penal seriju obezbedio Duenjas u 119. minutu. U izvođenju penala uspešniji su bili igrači Tigresa, pošto su Andre-Pjer Žinjak, Žuninjo i Pizaro pogodili. Na drugoj strani, igrači Amerike nisu nijednom bili precizni.

Meč su osim odbrane titule obeležili i incidenti. Bilo je čak pet isključenja, ali i dobre tuče, sa "elementima boksa" Tigres je ostao bez Nila u 89. minutu, a onda je u 102. minutu Ruben Sambueza (Klub Amerika) poslat u svlačionicu da bi pet minuta kasnije zbog tuče isključena trojka, Goc i Alvarado (Klub Amerika) i Hoze Rivas iz Tigresa.

BRUTALNO: Ovaj fudbaler ZASLUŽUJE doživotnu ROBIJU (VIDEO)