LAKO I SA POLA GASA: Partizan ubedljiv protiv Trajala (VIDEO)

13.10.2021. 16:08
Kvinsi Menig
Kvinsi Menig / Izvor: MN Press
Crno-beli se plasirali u osminu finala Kupa Srbije.

Fudbaleri Partizana plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije pošto su na stadionu u Humskoj savladali kruševački Trajal sa 3:0 (1:0). Crno-beli su lak ostigli do trijufma protiv borbenih gostiju koji su se ipak opredelili pre svega za odbranu oslanjajući se na kontra napade.

MOGAO JE I GORE DA PROĐE: Devojka PREGAZILA kolima bivšeg fudbalera Reala i PSŽ-a! Isplivao SNIMAK (VIDEO)

OVAKO GA NIKO NIKADA NIJE PONIZIO: Brutalna PLJUVAČINA po provokatoru Šaćiriju od strane švajcarskog novinara!

BOLJE NIJE MOGLO: Srbiju sačekala SJAJNA VEST posle pobede nad Azerima!

Od starta su crno-beli imali inicijativu i pretili preko Obradovića, da bi Trajal prvi put zapretio u 15. minutu kada je Osstojić jedan oštriji centaršut zamalo skrenuo u sopstvenu mrežu, ali je Stevanović dobro reagovao. Todorović je u 18. minutu odbrnio udarac Meniga, a pet minuta kasnije zakačio loptu posle šuta Pantića koja je završila na prečki. U 25. minutu Partizan je poveo golom Meniga koji je iskoristio odličnu asistenciju Jojića u akciji koju je počeo Marković. Rikardo je četiri mniuta kasnije pogodio, ali je njegov gol poništen zbog faula, da bi Jojić u 42. šutirao tik pored gola, pa je Partizan sa minimalnim prednošću otišao na veliki odmor.

Već u 49. minutu je Partizan vodio 2:0, a strelac je ponovo bio Menig na asistenciju Pantića. Trajal je dva puta zapretio u 56. i 60. minutu, prvo je Matejević loše šutirao, da bi zatim Arsićev udarac zaustavio Stevanović. Nastavio je Partizan da napada, pokušali su Rikardo i Pantić, da bi u 67. minutu Živković rešio pitanje pobednika prvim golom u dresu Partizana na asistenciju Zdjelara. Do kraja meča nije bilo previše uzbuđenja, crno-beli su iskusno odradili posao i sačekali poslednji sudijski zvižduk.

Fudbaleri Partizana na stadionu u Humskoj danas od 16.30 dočekuju kruševački Trajala u šesnaestini finala Kupa Srbije u meču koji je trebalo da bude odigran tek za dve nedelje, ali je na molbu crno-belih pomeren.

Crno-beli su protiv tima iz Kruševca apsolutni favoriti, ali trener Partizana Aleksandar Stanojević nije hteo ništa da rizikuje pa će protiv gostiju zaigrati najjači sastav u ovom trenutku kako bi crno-beli što lakše preskočili ovu prepreku u kupu.

Ovo će biti ujedno i prvi zvanični meč ova dva tima u istoriji što i ne čudi jer Trajal nikad nije igrao u elitnom rangu srpskog fudbala, ali nije bilo do sada ni mečeva u kupu između ove dve ekipe.

90. minut
Kraj meča.
89. minut
Golubović je šutirao sa više do 20 metara pravo u Stevanovića.
81. minut
Opao je temo meča, crno-beli odrađuju posao.
67. minut
3:0!!! Marko Živković rešava sve dileme oko pobednika prvim golom u dresu Partizana. Odlično je bek Partizana šutirao posle asistencije Zdjelara i savladao Todorovića.
65. minut
Pantić je imao solidan pokušaj sa distance, ali je šutirao preko gola.
62. minut
Dvostruka izmena u Partizanu, izašli su Marković i Menig, a ušli su Pavlović i Lutovac.
61. minut
Prilika za Partizan, Rikardo je šutirao pored gola.
60. minut
Najopasniji napada Trajala do sada, Arsić je izbio ispred Stevanovića, ali je golman Partizana zaustavio njegov šut.
56. minut
Solidan napad Trajala, Matejević je šutirao, ali je to učinio vrlo loše.
49. minut
2:0!!! Partizan je duplirao prednost, ponovo je strelac Menig. Holanđanin se odlično snašao na asistenciju Pantića.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme.

DRUGO POLUVREME

45. minut
Kraj prvog poluvremena.
44. minut
Opasan napad Partizana, ali je Golubović loše centrirao i upropastio trud saigrača.
42. minut
Imao je Partizan kontra napad, Jojić je izabrao da šutne sa 16 metara, ali je lopta otišla pored gola.
40. minut
Rikardo je probio po levoj strani i u padu slabo šutirao traželi penal zbog kontakta, ali nije bilo ništa od najstrožije kazne.
39. minut
Nešto mirniji tempo igre posle vođstva Partizana koji i dalje ima inicijativu.
29. minut
Rikardo je pogodio gol, ali je pogodak poništen zbog faula u napadu napadača Partizana.
25. minut
1:0!!! Probio je Partizan bunker Trajala. Menig je golom krunisao dobru akciju koju je počeo Marković i proigrao Jojića koji je asistirao Menigu.
23. minut
Prečka za Partizan, Pantić je sa 17 metara šutirao, Todorović samo malo zakačio loptu, dovoljno da ona završi na prečki. Od svega je bio samo korner za crno-bele posle kojeg nije bilo opasnosti.
18. minut
Prilika za Partizan, Kvinsi Menig je šutirao, ali je to učinio pravo u golmana Todorovića.
15. minut
Solidan napad Trajala, Pavlović je uputio centaršut po zemlji, Ostojić je zakačio tu loptu, ali je Stevanović uspeo da je uhvati i spreči autogol.
11. minut
Prilika za crno-bele, Pantić je snažno šutirao sa 12 metara, ali je njegov udarac bio vrlo neprecizan.
9. minut
Obradović je uputio oštru loptu u peterac Trajala, ali je dobro reagovao golman Todorović.
8. minut
Partizan ima inicijativu od start,a gosti su se opredelili da prete iz eventualnih kontri, ali za sada nema prilika.