17°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

PA OVO JE NEVEROVATNO: Jović taman golčinom zapušio usta kritičarima, Holanđani ODMAH opet izjednačili (VIDEO)

10.03.2022. 19:57
Jović
Jović / Izvor: Foto: streamja printscreen/MN Press
Šteta.

FK Partizan igra protiv holandskog Fejenorda u prvom meču osmine finale Lige konferencija.

(SASTAVI) DESNA STRANA GARANTUJE OFANZIVU: Stanojević odabrao tim, tu je i golobradi predator u špicu

ŠTA SE DEŠAVA SA FEJSOM? Stanojević otkrio ono što zanima sve Grobare

NEČUVENO PONAŠANJE HOLANĐANA: Navijači Fejnorda bacali stolice na decu (FOTO)

Crno-beli su poveli 1:0 u 14. minutu pogotkom Natha koji se odmah i povredio. Umesto njega je ušao Nemanja Jović.

NATHO RAZNEO HOLANDSKU MREŽU, PA KRENUO NIZ MALERA: Odmah morao van terena, utom i gosti izjednačili (VIDEO)

U 20. minutu holandski tim je nažalost stigao do izjednačenja nakon pogotka Tornstre.

Ipak, sam početak drugog dela meča doneo je i novu prednost Partizana, i to preko - Nemanje Jovića. Fantastično je iskoristio gužvu nakon centaršuta i snažnim udarcem matirao gostujućeg golmana.

A onda... opet brzo izjednačenje gostiju. Preko Desersa. Stigao je Fejenord do 2:2.