10°C
19.04.2024.
117.1484
109.6792

NEMA VAR-a U HUMSKOJ, STANOJEVIĆU PUKAO FILM: Ovo je peeeenaaal! Rikardo oboren, sudija pokazao korner (VIDEO)

06.04.2022. 17:41
Aleksandar Stanojević
Aleksandar Stanojević / Izvor: MN Press
Burno u Humskoj.

Partizan je dočekao Loznicu u četvrtfinalu Kupa Srbije, a u prvom delu prvog poluvremena nije bilo golova.

(UŽIVO) Partizan - Loznica 1:0! Uz mnogo muke slomljen otpor gostiju

POSLE ODLUKE O KOJOJ SVI PRIČAJU Šaponjić poslao poruku: "Prvenstvo nije rešeno" U derbiju je POSTIGAO GOLČINU (VIDEO)

POSLE PET DECENIJA: Panini ukida albume sa sličicama fudbalera

Crno-beli su bili u dobroj poziciji u 23. minutu kada je defanzivac Loznice, čini se, oborio na nedozvoljen način Rikarda u kaznenom prostoru.

Sudija Nenad Minaković je pokazao na korner, što je izazvalo revolt trenera crno-belih Aleksnadra Stanojević.

Stratega domaćina su jedva zadržali da ne uđe u teren, a Humskom su odzvanjale reči Stanojevića: “Ovo je penaaal! Šta nam rade ovo?!”

Provere nije moglo da bude, jer u Kupu Srbije ne postoji VAR!?

Rikardo je sledeću situaciju iskoristio i zatresao mrežu gostiju u 33. minutu za 1:0.