10°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

LUDILO U NOVOM PAZARU KONAČNO ZAVRŠENO: Partizan rutinski slavio, navijači obeležili utakmicu

08.08.2021. 20:28 23:41
Zbog nesportskog skandiranja meč prekinut na više od pola sata.

Fudbaleri Partizana zadržali su maksimalan učinak u Superligi Srbije! Naime, crno-beli su savladali Novi Pazar rezultatom 4:1 (1:0) u utakmici 4. kola nacionalnog šampionata i tako se ponovo vratili na čelo tabele. Meč na stadionu "kraj Jošanice" obeležio je prekid koji je trajao više od pola sata, igrači obe ekipe su se preselili u svlačionicu dok se nije ispraznila tribina sa navijačima crno-belih koji su nesportskim skandiranjem još jednom poslali ružnu sliku u svet.

NAPADAČI U ZVEZDI SE MUČE, A ON BLISTA: Ohi nastavlja sa NESTVARNIM partijama! Het-trik za 37 minuta

STRAVIČNA SCENA: Srpski fudbaler TEŠKO povređen! Saigrači mu se BORILI za život! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

ČEMPIONŠIP: Mitrović starter u remiju Fulama! Kotidžeri PROKOCKALI pobedu (VIDEO)

Meč je počeo prilično rezervisano sa obe strane, bez pravih prilika, ali uz mnogo borbe na sredini terena. I kada su svi očekivali da će se na poluvreme otići sa 0:0, Natho je demonstrirao zašto je majstor. Izraelac je u 42. minutu fenomelanim udarcem sa 25 metara doneo prednost svojoj ekipi.

Samo četiri minuta u nastavku bilo je potrebno Parnom valjku da duplira prednost. Slobodan Urošević je sa ivice šesnaesterca opalio i golom krunisao lepu akciju gostujućeg tima.

Kako je vreme odmicalo tako su crno-beli sve više igrali po "ručnom", ali poklon iz 61. minuta su oberučke prihvatili. Golman domaćih Ostojić je jednu rutinski loptu poprilično amaterski ispustio iz naručja, pravo na nogu Rikardu, koji je lako sprovodi u praznu mrežu.

Tri minuta kasnije usledio je prekid koji je trajao više od pola sata, a fudbaleri su se na teren vratili tek kada je tribina sa navijačima Partizana ispražnjena. Navodno, tenzije su nastale kada su popularni Grobari počeli sa skandiraju generalu Ratku Mladiću.

Nakon što je meč nastavljen videli smo pravu magiju Sejdube Sume. Reprezentativac Gvineje je u 76. minutu, u stilu Lea Mesija, "promešao" odbranu Novog Pazara i loptu smestio tik uz desnu stativu za 4:0.

Počasni pogodak za domaće delo je Lazara Mihailovića u poslednjim trenucima susreta.

Partizan je novom pobedom zadržao maksimalan učinak u prvenstvu. Crno-beli su na prvoj poziciji Superlige sa 12 bodova i u idealnom raspoloženju dočekuju revanš meč sa Sočijem. Druga utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija na programu je u četvrtak na stadionu u Humskoj od 21 čas.

90. minut
GOOOOL! Lazar Mihailović postiže počani gol za Novi Pazar. Bio je ovo prelep udarac glavom sa 10 metara - 1:4.
89. minut
Crno-beli u laganom ritmu čekaju poslednji sudijski zvižduk.
76. minut
GOOOOOL! Suma je "promešao" odbranu Novog Pazara. Gvinejac je maestralno matirao Ostojića - 4:0.

74. minut
Fudbaleri su se nakon prekida "ohladili", igra se bez preteranog tempa.

66. minut
Teren su napustili Natho, Šćekić i Rikardo, a u igri su Suma, Šćekić i Baždar.

65. minut
Utakmica se nastavlja posle više od pola sata pauze.

64. minut
Poslednja informacija! Fudbaleri Novog Pazara ne žele da nastave meč dok su na tribinama navijači Partizana.

63. minut
Nakon nekoliko opomena od strane glavnog arbitra, utakmica je prekinuta zbog neprimerenog skandiranja navijača.
61. minut
GOOOOOL! Veliku grešku golmana Ostojića koji je ispustio loptu rutinski iskorišćava Rikardo - 3:0.
54. minut
Terzić je bio blizu da postigne debitanski pogodak, ali defanzivci Novog Pazara dobro reaguju.
49. minut
GOOOOL! Slobodan Urošević je strelac nakon lepe akcije crno-belih, levi bek je pogodio malu mrežu sa 15-tak metara. Parni valjak je duplirao prednost - 2:0.
POČELO JE DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!
Novi Pazar - Partizan 0:1.
45+4. minut
Terzić je mogao da duplira prednost crno-beli. Mladi ofanzivac je iz izgledne pozicije pucao preko prečke.

42. minut
GOOOOL! Fenomenalno je pogodio Natho sa 25 metara. Veliki je majstor reprezentativac Izraela - 0:1.
40. minut
Ponovo je Pantić zapretio! Ovaj put nekadašnji član Čelsija je sa 12-13 metara loptu poslao na tribine.

33. minut
Rikardno je spretno reagovao u šesnaestercu, ali sreća je bila na strani Novog Pazara. Udarac iskusnog golgetera završio je nekoliko centimetara pored leve stative.

32. minut
Urošević je najbolji u skoku nakon centaršuta Pantića, međutim, levi bek je neprecizan.

23. minut
Solidan pokušaj Pantića sa 20-tak metara - malo preko prečke.
20. minut
Jedno se mora priznati, fenomenalnu podršku imaju domaći sa tribina.
13. minut
Biće ovo veoma tvrda utakmica. Pravi rat se vodi na stadionu "kraj Jošanice".

6. minut
Početno ispitivanje snaga i dalje traje. Bez prave prilike na meču, igra se uglavnom na sredini terena.
UTAKMICA JE POČELA!

Crno-beli žele da nastave sa sjajnim partijama ove jeseni i na stadionu pored Jošanice, a sa kolikim ambicijama je četa Aleksandra Stanojevića ušla u novi šampionat svedoči i gol-razlika od 10:0. Naime, Parni valjak uspešno čuva svoju mrežu već 270 minuta.