Utorak 19. mar 2024.
Fudbalska reprezentacija Argentine

GAUČOSI NAKON PENAL SERIJE U FINALU KOPA AMERIKA: Mesi zakazao okršaj sa Nejmarom!

Kolumbija pala posle penala.

Sve je rešeno. U finalu Kopa Amerike gledaćemo okršaj dva možda najbolja fudbalera današnjice, Lionela Mesija i Nejmara. Naime, selekcija Argentine je predvođena Mesijem, kroz veliku muku uspela da u polufinalu savlada Kolumbiju i to nakon izvođenja jedanaesteraca. Rezultat u regularnom delu meča bio je 1:1 (1:0) dok je konačan upisan nakon penala bio 4:3 u korist Gaučosa.

TO SE ČEKALO: Tadić ODGOVORIO na POZIV Milana!

STAVIO PARAF: Potpisao Aleksandar Kolarov (FOTO)

SEDNICA JE ZAVRŠENA: Fudbalski savez Srbije doneo nove ODLUKE!

Gaučosi" su poveli već u 7. minutu kada je Leo Mesi asistirao Lautaru Martinezu, međutim, kolumbijski vezista Luis Dijaz poravnao je rezultat u 61. minutu, da bi tek tada Skaloni na teren poslao Di Mariju, međutim izostala su prave šanse.

Meč je otišao u najnapetiju moguću završnicu. Sve oči bile su uprte u Mesija koji je pogodio penal, a onda sve prepustio saigračima - i na kraju može da se zahvali golmanu Emilijanu Martinezu koji je uspeo da odbrani čak tri penala.

Finale Kopa Amerika u kojem se sastaju Brazil i Argentina na programu je 10. jula.