PRED DOLAZAK U HUMSKU: Gent poslao UPOZORENJE Partizanu! Napadači se RASPUCALI

17.10.2021. 22:52
FK Gent
FK Gent / Izvor: Profimedia
Meč 11. kola.

Fudbaleri Genta pobedili su Eupen u 11. kolu Župile lige rezultatom 2:0 (1:0) i na najbolji način napravili uvertiru, pred dolazak u Humsku na megdan Partizanu, u trećem kolu Lige konferencija.

SPEKTAKULARNA PONUDA: JEDNIM KLIKOM DO 500 RSD PLUS 30.000 RSD BONUSA!

STANOJEVIĆ ZADOVOLJAN POSLE POBEDE: Imao je VAŽNU poruku za Grobare!

SPEKTAKL SA OSAM GOLOVA: Bivši igrač Partizana PREKINUO višemesečni POST, a onda doživeo ŠOK (VIDEO)

Ozbiljna opomena stigla je defanzivcima Parnog valjka, budući da su se oba napadača Genta, Tisudali i Depotr, upisala u strelce na ovom meču.

Domaćin je od starta krenuo agresivno, uputio daleko više šuteva ka golu trećeplasiranog Eupena, ali je na vodeći pogodak morao da čeka do finiša poluvremena.

Igrao se 42. minut kada je dosuđen penal za Gent. Odgovornost je preuzeo De Sar i promašio, da bi na odbitak naleteo Holanđanin Tarik Tisudali i smestio loptu iza leđa nemačkog golmana Himelmana.

Terensku inicijativu u nastavku, Poglavice su iskoristile u 72. minutu, kada su i potvrdile trijumf. Učinio je to Loren Depotr, iskusni napadač je kaznio neopreznost u odbrani gostijiu i efektno pronašao put do cilja.

Srpski napadač Darko Lemajić nije bio u konkurenciji za ovaj meč, zbog povrede.

Gent je nastupio u sledećem sastavu: Bolat - Okumu, Ngadeu-Ngađuji, Godeu (79. Hanš-Olsen) - Fortuna, Ovusu (76. Kums), De Sar, Samois - Bezus (90. Malede) - Depotr (90. Mbojo), Tisudali (76. Odiđa-Ofoe).

Ovom pobedom, domaćin je stigao do 14. boda u prvenstvu, sa četiri pobede, dva remija i čak pet poraza, zbog čega su u donjoj polovini ligaške tabele.

Pogledajte kako izgleda Natalija Guilter, fudbalerka iz Brazila.