Skip to main content
jOVIĆ

GOOOOOOOL - IMA NADE: Osporavani Jović ODVEO Srbiju u PRODUŽETKE! Vidite snimak (VIDEO)

Izjednačenje u pravom trenutku.

Kakav finiš na Marakani! Uspela je selekcija Srbije da uzvrati udarac Škotima i izjednači rezultat u "finalu" baraža za Ligu nacija, protiv Škotske - 1:1.

Iako se činilo da nema nade u bledom izdanju Tumbakovićevog tima, Luka Jović je u 90. minutu uspeo posle kornera da zatrese mrežu i ostavi Orlove u trci za plasman na Evropsko prvenstvo.

ŠOK NA MARAKANI - ŠKOTSKA VODI: Kiks Kostića KAZNIO Kristi (VIDEO)

ZAŠTO U BELOM KAD SMO DOMAĆINI? Otkriveno ŠTO Srbija igra u rezervnim dresovima! Sujeverje...

NA KRAJU ZAPLAKAO KAO KIŠA: Pandev doneo Makedoncima istorijski plasman, pa mu POTOCI SUZA krenuli (FOTO)

Igrao se 90. minut, korner sa desne strane izveo je Mladenović, Luka Jović bio priseban u šesnaestercu i efektno zatresao mrežu Škota.

Sada idemo ispočetak, jedno je sigurno, selektor Tumbaković napravio je pun pogodak uvođenjem napadača Reala. Vratio mu je na najbolji način.