10°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

HAOS U GRČKOJ: Prekid zbog suzavca, Olimpijakos ispustio 2:0, a bivši ZVEZDAŠ dobio crveni (VIDEO)

24.09.2017. 21:49
Navijači FK Olimpijakos
Navijači FK Olimpijakos / Izvor: MN Press
Odigran meč 5. kola Superlige.

Novi problemi u grčkom fudbalu. U utakmici 5. kola tamošnje Superlige, između AEK i Olimpijakosa došlo je do prekida u drugom poluvremenu. Prema izveštajima grčkih medija, u 71. minutu, meč je prekinut jer je policija izvan stadiona bacala suzavac. Zbog toga, igrači nisu mogli da dišu, pa je usledila pauza.

MAGIJA: Žiletova asistencija za GOLČINU o kojoj će se dugo pričati (VIDEO)

NAJBOGATIJI RATUJU ZBOG SRBINA: Sergej bi mogao da postane šesti NAJPLAĆENIJI fudbaler svih vremena (FOTO)

Posle kraće pauze meč je nastavljen i završen je pobedom domaćina (3:2), a junak je bio Lazaros Hristodulopolos. Dao je golove u 64. i 80. minutu za smanjenje prednosti i izjednačenje, a posebno lep je bio drugi pogodak. Konačnih 3:2, u 90. minutu postavio je Petros Mantalos.

Starteri za AEK bili su Uroš Ćosić i Ognjen Vranješ, dok je Saša Zdjelar u drugom poluvremenu (u 71. minutu) zaigrao za Olimpijakos. Uroš Đurđević je bio na klupi ekipe iz Pireja. Međutim, Ćosić meč nije završio jer je u petom minutu nadoknade dobio crveni karton. Takođe treba da se kaže, da ni Olimpijakos nije završio duel u kompletnom sastavu. U isto vreme, i Engels je otišao u svlačionicu.

Posle pet utakmica, AEK ima 13 bodova i prvi je na tabeli. Olimpijakos je na četvrtoj poziciji, sa osam poena.