TOŠIĆ DOŽIVEO HAOS U ISTANBULU: Prekinut VELIKI derbi, umalo TUČA, trener pogođen u glavu (VIDEO+FOTO)

19.04.2018. 21:36
FK Bešiktaš
FK Bešiktaš / Izvor: Reuters
Policija reagovala.

Novi haos u turskom fudbalu! Duel Fenerbahče - Bešiktaš, revanš meč polufinala turskog Kupa, prekinut je u 56. minutu, kad je trener crno-belih i bivši selektor Turske Šenol Guneš pogođen je u glavu predmetom bačenim sa tribine iza klupe i pao je na teren. Guneš je najverovatnije pogođen ključevima, a posle incidenta usledio je potpuni haos.

DISCIPLINSKA KOMISIJA ODLUČILA: Donaldu i Sumi dva meča suspenzije, večiti još čekaju kazne (FOTO)

TERZIĆ PRAVI TIM ZA LIGU ŠAMPIONA: Zvezda dovodi tri stranca

MIJAILOVIĆ: Tražimo da nam ABA liga vrati novac

NOVAK OVO NIKAD NIJE URADIO: Teniski svet je zapanjen (FOTO)

Ekspresno je veliki broj policajaca uleteo na teren, a kasnije i u tunel u kome se nastavila tuča između igrača dve ekipe. Igrači Bešiktaša, među kojima je bio i reprezentativac Srbije Duško Tošić, povukli su se u svlačionicu na poziv Rikarda Kvarežme, pa je utakmica prekinuta. Poslednje informacije kažu da je Guneš završio u bolnici.

ITALIJANI KAŽU EKSKLUZIVNO! Direktno iz druge lige u Napoli stiže Srbin (FOTO)

Navijači domaće ekipe pre pomenutog incidenta četiri ili pet puta od početka raznim predmetima gađali goste, što je kulminiralo navedenim incidentom u 56. minutu, posle kog je sudija odsvirao kraj, ali tek posle pola sata konsultacija sa delegatom i policijom. Pre incidenta, štoper gostiju Pepe je isključen zbog pogibeljnog faula i crvenog kartona u 30. minutu. Finale Kupa Turske je 9. maja, a prvi finalista je Akhisar. Izvesno je da će Bešiktaš prekinuti meč dobiti službenim rezultatom 3:0 i dobiti šansu da se bori za pehar.