PALA I BARSA: Svega par sati nakon Reala - kapitulirali i Katalonci! Velika pobeda Madriđana (VIDEO)

17.10.2020. 23:09
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Profimedia
Penal je bio presudan.

Real Madrid je ranije večeras na svom terenu poražen od Kadiza, a Barsa je istim rezultatom, 1:0, poražena na gostovanju Hetafeu.

Evo zašto ovog vikenda niko neće morati da apeluje na ljude da ostanu kod kuće

KAO U NAJBOLJA VREMENA: Nemanja Tomić podsetio da je PAKLEN IGRAČ! Lažnjak a la Garinča i GOLČINA (VIDEO)

NISU PRVACI EVROPE TEK TAKO: Miler i Leva samostalno srušili Bilefeld, PO DVA KOMADA obojica (VIDEO)

Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović, koji je odigrao svih 90 minuta večeras za pobedničku ekipu, mogao je u 18. minutu da se upiše i u strelce, ali njegov pokušaj zaustavio je Neto.

Do kraja poluvremena konkretnija i opasnija bila je Barsa. Mesi je u 20. minutu pogodio stativu, a nešto kasnije ređale su se i prilike za Lenglea, pa Grizmana, u finišu poluvremena je Mesi ponovo pripretio, ali je golman David Sorija ostao nesavladan.

Očekivalo se da u nastavku Barselona ipak nađe put do mreže, ali umesto toga, favorizovani gosti su upali u veće probleme.

Igrao se 56. minut meča, De Jong je u kaznenom prostoru startovao na Dakonama, koji je iskusno iznudio ovaj kontakt, dovoljan za najstrožu kaznu, a siguran sa bele tačke bio je Haime Mata, za vođstvo Hetafea od 1:0.

Bilo je šansi i polušansi do kraja meča, ali rezultat se nije menjao. Velika pobeda za domaći tim koji se na vrhu tabele pridružio Realu, Kadizu i Granadi. Svi imaju po deset bodova, a Barselona je ostala na sedam.