109.9635

HRVATI NAM SE SMEJU ZBOG PORAZA OD ŠKOTSKE: "Opet će nas Srbi gledati na TV-u"

13.11.2020. 00:09
Susedi pomno pratili dešavanja na Marakani.

Hrvatski mediji ispratili su pomno utakmicu Srbija - Škotska 1:1 (4:5 penali). Ne bez razloga, u grupi D na Evropskom prvenstvu biće Engleska, Hrvatska i Češka, čekao se samo pobednik ovog meča baraža.

Većina portala u komšiluku pratilo je utakmicu iz minuta u minut, a duel je bio posebno zanimljiv jer je Škotska  jedan od domaćina Evropskog prvenstva.

SRPSKI FUDBAL - TO JE VELIKA BOL: Vidite kako je Mitrović PROMAŠIO PENAL i ugasio san o odlasku na EP (VIDEO)

DRAMA U BEOGRADU PRIPALA ŠKOTSKOJ: Mitrović tragičar, ništa od EP ni posle 20 godina!

TUMBAKOVIĆ POSLE NEUSPEHA: Igrače nisam mogao da prepoznam! Tako se NISMO dogovorili, niti planirali

"Jutarnji list" je meč ispratio uz naslov: "Srbija opet tuguje, ostala je bez Evropskog prvenstva na penale, Hrvatska igra protiv dva domaćina EP-a".

Meč je iz minuta u minut pratio i "Index.hr", na kraju uz: "Srbi nakon penala ostali bez Evropskog prvenstva i meča s Hrvatskom".

Portal "24sata.hr" bio je provokativan sa naslovom: "Opet će nas Srbi gledati na TV-u, a mi preko dva domaćina idemo po novi veličanstveni rezultat".