IGRA SE DOK SUDIJA NE SVIRA KRAJ: Milenković u 98. minutu doneo bod svom timu

07.12.2020. 23:03
Nikola Milenković
Nikola Milenković / Izvor: Foto: Twitter printscreen/@@WillemHaak
Sjajan pogodak.

Srpski štoper Nikola Milenković postigao je gol u osmom minutu nadoknade (predviđeno je bilo šest) i tako je doneo bod Fiorentini u meču 10 kola Serije A protiv Đenove (konačan rezultat 1:1). Tako je potvrdio da se igra dok sudija ne svira kraj.

Pozovi Mozzart asistenta – uplati avans sa kućnog praga!

I ON BI MOŽDA DOŠAO: Evo KO je Italijan koga je Falćineli preporučio Zvezdi - bek, igrao sa Totijem protiv Stankovića

POGLEDAJTE KOMPLETNE GRUPE: Jugoslovenski derbi u grupi "H"

Sjajan je bio pogodak Srbina. Golman je obranio šut Patrika Kutronea, a odbijenu loptu je dočekao Nikola Milenković i pucao je prvo i bio je izblokiran, ali ispravio se i zakucao je loptu pod prečku.

Đenova za koju je igrao Ivan Radovanović do 80. minuta je povela preko Hrvata Marka Pjace neposredno pre okončanja regularnog toka, ali nisu uspeli da zadrže vođstvo zahvaljujući upornom Srbinu.