IGRAO JE BOAĆIJEV ĐIJANGSU: Bivši napadač Zvezde ZABRINUO Kineze! (FOTO)

20.05.2018. 16:29
Ričmond Boaći
Ričmond Boaći / Izvor: MN Press
Na programu 11. kolo.

Fudbaleri Đijangsu Suninga poraženi su u 11. kolu Superlige Kine, na gostovanju Šangaju (0:2). Bivši igrač Crvene zvezde Ričmond Boaći proveo je svih 90 minuta na terenu, ali se opet nije upisao u strelce.

SMEH DO SUZA: Srbin POMOGAO Hrvatu da se ne IZBLAMIRA! (VIDEO)

GAZDI ČELSIJA ZABRANJEN ULAZAK U ENGLESKU: Zbog BIZARNOG razloga propustio finale FA kupa! (FOTO)

STIŽE POJAČANJE IZ ŠPANIJE! Zvezda dovodi zamenu za Le Taleka (FOTO)

Vu Lei je u 48. minutu doveo Šangaj u vođstvo, dok je konačan rezultat u finišu meča postavio nekadašnji igrač Čelsija Brazilac Oskar. Domaćin se ovom pobedom vratio na lidersku poziciju sa 23 boda, a Đangsu je ostao na četvrtom mestu sa četiri boda manje.

Zanimljivo da je Ričmond Boaći od dolaska iz Zvezde ovog proleća odigrao ukupno osam mečeva za Đijangsu i dva puta bio strelac.

Današnji meč mu je, međutim, peti uzastopni bez postignutog gola, uprkos činjenici da je u svakom od prethodnih provodio 90 minuta na terenu, pa je jasno da reprezentativac Gane preživljava golgetersku krizu, kakvu na Marakani nije imao, što je posebno zabrinulo rukovodstvo Đijangsua.