INCIDENTI U INĐIJI: Dvostruko isključenje za Vranjance, na korak su od ispadanja u Prvu ligu (VIDEO)

22.05.2019. 19:12
Dragan Antić
Dragan Antić / Izvor: MN Press
Revanš je u nedelju.

Fudbaleti Inđije pobedili su Dinamo iz Vranja u prvoj utakmici baraža u kojem se odlučuje ko će sledeće sezone biti u Superligi. Domaćin je slavio sa 3:0 i na taj način napravio veliki korak ka elitnom takmičenju. Revanš je na programu u nedelju, sa početkom u 16 časova i ostaje da se vidi da li će Dinamo opstati ili će Inđija napraviti korak dalje.

Inđija je prilično rano došla do prednosti. U 4. minutu, Ivan Rogač je pogodio sa bele tačke, a u 22. i 32. minutu u strelce su se upisali i Srđan Dimitrov i Nikola Dimitrijević.

OTKRIO PRED FINALE KUPA: Evo zašto bi Vujadin branio Mirki da dolazi na utakmice sa Partizanom (FOTO)

DO KOSKE ZA PEHAR: Partizan kompletan, Zvezda BAŠ oslabljena u finalu

STOJKOVIĆ: Nisam provocirao Delije, evo zašto sam tražio da branim ispred Severa (VIDEO)

Meč je obeležio i incident. Prvo je zbog grubog faula fudbaler Dinama Lefteris Macukas isključen iz igre, a ubrzo je sudija na tribine poslao predsednika i šefa struke gostiju sa juga Srbije, Dragana Antića. Glavni sudija Aleksandar Vasić je pokazao popularnom Recku put ka tribinama zbog psovki, ali on nije napustio teren tek tako. Ušao je na teren i iz protesta stajao i posmatrao šta će sudije da preduzmu povodom toga. Posle kraćeg prepiranja kapiten je bukvalno ga je izgurao sa terena. Do kraja meča bio je na tribinama.

Podsetimo, Dinamo je sezonu završio na 14. mestu, dok je Inđija izbacila Zlatibor i Radnički iz Kragujevca u baražu.