INTER MOŽE DA HLADI ŠAMPANJAC: Novi kiks Juventusa, Verona odolela na Bentegodiju, Lazović asistent

27.02.2021. 22:47
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
Gigant iz Torina ponovo neprepoznatljiv.

Fudbaleri Juventusa remizirali su sa Veronom na Bentegodiju u utakmici 24. kola Serija A rezultatom 1:1 (0:0) i tako svoje šanse za deseti uzastopni Skudeto sveli na minimum.

Ovaj vikend ti može doneti mnogo uzbuđenja: OSVOJI NOVAC IZ FOTELJE!

NIŠTA OD PROSLAVE: Siniša UPROPASTIO Sergejev rođendan! Bolonja kao Bajern, Lacio u KANALU (VIDEO)

SADIK JE NEZAUSTAVLJIV: Promašio penal, pa se ISPRAVIO! Almerija GRABI ka La ligi (VIDEO)

Stara dama je furiozno započela meč, ređale su se šanse pred golom koji je čuvao Marko Silvestri, ali pogotka u prvom poluvremenu nije bilo.

Mnogo više uzbuđenja videli smo u drugom delu susreta.

U 49. minutu Bjankoneri su stigli do vođstva. Lepu kombinaciju Kijeze i Remzija krunisao je Kristijano Ronaldo.

Verona se nije predavala, hrabra igra Đaloblua dobila je svoju nagradu u 77. minutu. Srpski reprezentativac Darko Lazović odlično je centrirao, a Antonin Barak glavom matira Šćensnog. Bivši igrač Crvene zvezde je bio najbolji pojedinac u ovom delu susreta, nedugo nakon izjednačenja, krilni fudbaler je pogodio prečku.

Na kraju, teren zadovoljniji napuštaju puleni Ivana Jurića. Juventus je borbu za titulu sveo minimum. Naime, Inter gigantu iz Torina beži čak sedam bodova.

Ivan Ilić našao se u statrnoj postavi Verone, ali njega je u 46. minutu zamenio Migel Veloso.