ISKRENO: Šta je Milojević rekao o VELIKOM kiksu koji je Zvezdu koštao pobede

13.07.2017. 19:01
Miloje
Miloje / Izvor: MN Press
Oba gola su postignuta sa bele tačke.

Fudbaleri Crvene zvezde bili su veoma blizu pobede na gostovanju Irtišu u utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope, ali je igranje rukom Dušana Anđelkovića u kaznenom prostoru skupo koštalo crveno-bele. U trećem minutu nadoknade, Stefan Živković je iskoristio penal, za konačnih 1:1, u Pavlodaru.

KVALIFIKACIJE ZA LE: Zvezda ispustila pobedu NA KRAJU, i to na koji način (VIDEO+FOTO)

TVITER GORI OD BESA DELIJA: Ovo je uradio Anđelković, a ovo su reakcije zvezdaša (VIDEO+FOTO)

Nisam od onih kojih bi izdvajali igrače, niti svoje niti protivničke ekipe. Irtiš je pre svega dobar i kompaktan tim. Ne može ekipa da se pravi jednim treningom. Potrebno je vreme i strpljenje. Igrači treba da se poznaju, da jedni druge prihvate. Situacija iz 93. minuta se dešava, to je fudbal. Na našu žalost dogodilo se nama, a Irtišu je donelo sreću. Loš trenutak, individualna greška koja može da baci u senku to što je zadnja linija dosta dobro funkcionisala tokom cele utakmice - rekao je posle utakmice šef stručnog štaba Zvezde, Vladan Milojević

- Bila je ovo utakmica koju smo kontrolisali, imali posed, sistem sa blokom koji je funkcionisao dobro. Tražili smo strpljenje i prostor da probijemo. Znalo se da neće biti mnogo šansi. Irtiš je pretio iz prekida, to im je jako oružje jer imaju visoke igrače. Kod rezultata 1:0 smo kontrolisali meč, a nisam dobro video šta se desilo u tom 93. minutu. Reći ću nešto što bi rekao svaki trener na svetu, jako je teško kada primite gol u nadoknadi vremena, a imali ste povoljan rezultat. Dosta smo korektno odigrali protiv ekipe koja je u formi, a imamo dosta prostora za napredak. Imali smo dva nova igrača, Jovičića i Kangu koji nije prošao pripreme sa ekipom. Raduje me da podižemo fizičku pripremu i formu iz utakmice u utakmicu - zaključio je strateg crveno-belih.

Revanš u Beogradu zakazan je za sledeći četvrtak.

ŠTA ĆE REĆI DELIJE? Fudbaleri Zvezde u do sada neviđenim dresovima! (FOTO)