10°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

IZNENAĐENJE NA GOLD KUPU: Borjanova Kanada ispala od autsajdera posle preokreta (VIDEO)

30.06.2019. 07:19
Milan Borjan
Milan Borjan / Izvor: Reuters
Nisu imali sreće.

Reprezentacija Kanade poražena je od Haitija u četvrtfinalu Gold kupa rezultatom 3:2, iako je na poluvremenu imala dva gola prednosti.

TREĆA SREĆA: Čerišev ponovo u Valensiji, ovog puta za stalno (FOTO)

ZAVRŠIO JE SA BARSELONOM: Denis Suarez odlazi u Seltu (FOTO)

ISPLIVALO POSLE MNOGO GODINA: Nikola Žigić ušao u istoriju svetskog fudbala zbog ove CIFRE i DUGA!

Kanađane je u vođstvo doveo Džonatan Dejvid u 18. minutu, a prednost tima čiji gol čuva Milan Borjan udvostručio je Lukas Kavalini deset minuta kasnije. Takođe, treba napomenuti da je Kanada pogodila i prečku između ta dva gola.

Ipak, u drugom poluvremenu viđena je potpuno drugačija slika. U petom minutu drugog dela jedan defanzivac Kanade je vratio loptu Milanu Borjanu, međutim pas je bio kratak i čuvar mreže Crvene zvezde je pokušao da se izvuče tako što je hteo da preševa Dukensa Nazona, ali nije uspeo. Epilog greške odbrambenog igrača je taj da je ljubimac Delija izgubio loptu i napadač Haitija je lako zatresao mrežu.

Izjednačenje Haitiju doneo je Bazile sa bele tačke u 70. minutu, a šest minuta kasnije je konačan rezultat postavio Gerijer.

Haiti će u polufinalu igrati protiv Meksika koji je posle boljeg izvođenja penala savladao Kostariku.

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Matić, supruga srpskog reprezentativca Nemanje Matića.